Rowery LIV

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena

O Liv

Liv to pierwsza rowerowa marka w pełni oddana kobietom. Oferujemy pełną kolekcję produktów zaprojektowanych specjalnie dla kobiet – od przepięknych strojów po rowery najwyższej klasy.

Bez względu na poziom umiejętności czy styl jazdy, Liv zapewnia najlepsze produkty, aby pomóc kobietom odkryć nowe możliwości dzięki kolarstwu.

Poznaj Liv.

Ma w sobie więcej pewności siebie niż inni, gdyż zapewnia im wparcie zamiast krytyki. Motywuje do tego, aby uwierzyć we własne siły!

Nie musi rezygnować ze swojej autentyczności, próbując spełniać normy narzucone przez pisma kobiece i społeczne oczekiwania – wie kim jest i to jej wystarczy.

Nigdy się nie przechwala, nie daje obietnic bez pokrycia, nie oferuje niczego, czego nie jest rzeczywiście w stanie zapewnić. Patrzy na świat z dużą dozą optymizmu.

Delektowanie się przejażdżką ze znajomymi, czy prosta przyjemność jaką daje oddychanie pełną piersią stanowi dla niej jednocześnie motywację i źródło spełnienia. Sama określa własne zasady, realizuje pasje i docenia chwile spędzone na rowerze. Jest niezależna, gotowa podejmować ryzyko i uwielbia się śmiać.

Po prostu uwielbia jeździć na rowerze. Jest Liv.

Tempt 29 2 "L"
Tempt 29 2 "L"
Cena: 2 699,00 zł
Kolor Eclipse Rama...
  • nowość
Tempt 29 3 "L"
Tempt 29 3 "L"
Cena: 2 299,00 zł
Kolor Teal Rama Aluminium...
  • nowość
Tempt 29 3 "M"
Tempt 29 3 "M"
Cena: 2 299,00 zł
Kolor Teal Rama Aluminium...
  • nowość
Tempt E+1 29er "M"
Tempt E+1 29er "M"
Cena: 10 999,00 zł
  Silnik SyncDrive Core, 50Nm,...
  • nowość
Sklep internetowy Shoper.pl